Скулптура, Sagrada Familia - L'Hypster, зелена
Скулптура, Sagrada Familia - L'Hypster, зелена
Скулптура, Sagrada Familia - L'Hypster, зелена
Скулптура, Sagrada Familia - L'Hypster, зелена
BaciMilano

Скулптура, Sagrada Familia - L'Hypster, зелена

Шифра на артикл: 210256
Достапно веднаш
0 МКД
7.249 МКД
7.249 МКД
117,30 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Декоративна скулптура од полирезин, од имагинативната и култна колекција Sagrada Familia на Baci Milano. L’Hypster го отелотворува духот на оние кои ја прифаќаат различноста, креативноста и алтернативниот животен стил. Посветена на културните иноватори, куратори на трендови и оние кои бараат убавина во еклектицизмот. Материјал: полирезин Висина: 25.5 цм
Карактеристика Вредност
Kатегорија Декоративни предмети
Бренд BaciMilano
Боја Зелена

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.12 MB