The Secret World of Plants: Tales of More Than 100 Remarkable Flowers, Trees...
Академска Книга

The Secret World of Plants: Tales of More Than 100 Remarkable Flowers, Trees...

Шифра на артикл: 060493
Баркод: 9780241563526
Автор: Ben Hoare
Достапно веднаш
0 МКД
2.299 МКД
2.299 МКД
37,20 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
A timeless treasury of more than 100 stories from the incredible kingdom of plants, told by author and nature expert Ben Hoare. Plants are found almost everywhere on Earth, but to many people, their lives are a mystery.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Детски енциклопедии и атласи
Автор Ben Hoare
Издавач Академска Книга
Боја Мултиколор
Јазик Англиски
Повез Тврд повез
Година на објавување2022
Број на страници191

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 1.299 МКД
21,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Catherine Saunders
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Marc Martin
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Helen Murray
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Steve Setford
Цена 1.799 МКД
29,11 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Emily Bone
Цена 399 МКД
6,46 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.15 MB