Лента за маскирање - бела, 25 x 20 mm
Hahnemühle

Лента за маскирање - бела, 25 x 20 mm

Шифра на артикл: 060400
Достапно веднаш
0 МКД
150 МКД
150 МКД
2,43 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
леплива лента за маскирање на акварелни хартии
Карактеристика Вредност
Kатегорија Додатоци за цртање
Бренд Hahnemühle
Димензија25u043cu043c u0445 20u043c

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.67 MB