2 во 1 безжичен полнач и звучник, POWERSOUND, розев
2 во 1 безжичен полнач и звучник, POWERSOUND, розев
2 во 1 безжичен полнач и звучник, POWERSOUND, розев
2 во 1 безжичен полнач и звучник, POWERSOUND, розев
2 во 1 безжичен полнач и звучник, POWERSOUND, розев
2 во 1 безжичен полнач и звучник, POWERSOUND, розев
Lexon

2 во 1 безжичен полнач и звучник, POWERSOUND, розев

Шифра на артикл: 060418
Достапно веднаш
0 МКД
4.925 МКД
4.925 МКД
79,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Додатоци за телефони и компјутери
Бренд Lexon
Боја Розева

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB