Преносен полнач со вградена UV дезинфекција, OBLIO BOX, бел
Преносен полнач со вградена UV дезинфекција, OBLIO BOX, бел
Преносен полнач со вградена UV дезинфекција, OBLIO BOX, бел
Преносен полнач со вградена UV дезинфекција, OBLIO BOX, бел
Преносен полнач со вградена UV дезинфекција, OBLIO BOX, бел
Преносен полнач со вградена UV дезинфекција, OBLIO BOX, бел
Lexon

Преносен полнач со вградена UV дезинфекција, OBLIO BOX, бел

Шифра на артикл: 060419
Достапно веднаш
0 МКД
3.695 МКД
3.695 МКД
59,79 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Додатоци за телефони и компјутери
Бренд Lexon
Боја Бела

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.19 MB