Магнетен преносен полнач, SOFTPOWER MAGBANK, црн
Магнетен преносен полнач, SOFTPOWER MAGBANK, црн
Магнетен преносен полнач, SOFTPOWER MAGBANK, црн
Магнетен преносен полнач, SOFTPOWER MAGBANK, црн
Магнетен преносен полнач, SOFTPOWER MAGBANK, црн
Магнетен преносен полнач, SOFTPOWER MAGBANK, црн
Магнетен преносен полнач, SOFTPOWER MAGBANK, црн
Магнетен преносен полнач, SOFTPOWER MAGBANK, црн
Магнетен преносен полнач, SOFTPOWER MAGBANK, црн
Магнетен преносен полнач, SOFTPOWER MAGBANK, црн
Магнетен преносен полнач, SOFTPOWER MAGBANK, црн
Магнетен преносен полнач, SOFTPOWER MAGBANK, црн
Lexon

Магнетен преносен полнач, SOFTPOWER MAGBANK, црн

Шифра на артикл: 060421
Достапно веднаш
0 МКД
4.295 МКД
4.295 МКД
69,50 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Додатоци за телефони и компјутери
Бренд Lexon
Боја Црна

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.21 MB