Преносен полнач, Pantone, розев, 2500mAh
Преносен полнач, Pantone, розев, 2500mAh
Преносен полнач, Pantone, розев, 2500mAh
Преносен полнач, Pantone, розев, 2500mAh
Преносен полнач, Pantone, розев, 2500mAh
Преносен полнач, Pantone, розев, 2500mAh
Balvi

Преносен полнач, Pantone, розев, 2500mAh

Шифра на артикл: 060779
Достапно веднаш
0 МКД
899 МКД
899 МКД
14,55 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Додатоци за телефони и компјутери
Бренд Balvi

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB