Преносен полнач, Pantone, тиркизен
Преносен полнач, Pantone, тиркизен
Преносен полнач, Pantone, тиркизен
Преносен полнач, Pantone, тиркизен
Преносен полнач, Pantone, тиркизен
Преносен полнач, Pantone, тиркизен
Balvi

Преносен полнач, Pantone, тиркизен

Шифра на артикл: 060781
Достапно веднаш
0 МКД
1.499 МКД
1.499 МКД
24,26 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Додатоци за телефони и компјутери
Бренд Balvi

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB