USB кабел за Android уреди, Pantone - Micro USB, темносин, 1м
USB кабел за Android уреди, Pantone - Micro USB, темносин, 1м
USB кабел за Android уреди, Pantone - Micro USB, темносин, 1м
USB кабел за Android уреди, Pantone - Micro USB, темносин, 1м
USB кабел за Android уреди, Pantone - Micro USB, темносин, 1м
USB кабел за Android уреди, Pantone - Micro USB, темносин, 1м
Balvi

USB кабел за Android уреди, Pantone - Micro USB, темносин, 1м

Шифра на артикл: 060785
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Додатоци за телефони и компјутери
Бренд Balvi

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB