Анти-сигнал торба за телефони
Анти-сигнал торба за телефони
Анти-сигнал торба за телефони
Анти-сигнал торба за телефони
Kikkerland

Анти-сигнал торба за телефони

Шифра на артикл: 046778
Код на производителот: 46778
Достапно веднаш
0 МКД
1.230 МКД
1.230 МКД
19,90 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Додатоци за телефони и компјутери
Бренд Kikkerland
Димензија22 x 27 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB