Метално вентилаторче за на биро - сребрено
Метално вентилаторче за на биро - сребрено
Метално вентилаторче за на биро - сребрено
Метално вентилаторче за на биро - сребрено
Kikkerland

Метално вентилаторче за на биро - сребрено

Шифра на артикл: 210586
Достапно веднаш
0 МКД
795 МКД
795 МКД
12,86 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Додатоци за телефони и компјутери
Бренд Kikkerland
Боја Сребрена

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.16 MB