Ретро столна ламба на бетонска основа
Ретро столна ламба на бетонска основа
Ретро столна ламба на бетонска основа
Ретро столна ламба на бетонска основа
Locomocean

Ретро столна ламба на бетонска основа

Шифра на артикл: 061971
Достапно веднаш
0 МКД
2.890 МКД
2.890 МКД
46,76 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Домашно и канцелариско осветлување
Бренд Locomocean
Димензија22x10x8cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB