Лава-ламба, Magma, виолетова
Balvi

Лава-ламба, Magma, виолетова

Шифра на артикл: 047030
Код на производителот: 47030
Достапно веднаш
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
48,38 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Домашно и канцелариско осветлување
Бренд Balvi
Димензија45 x 12 x 12cm
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.12 MB