Друштвена игра, Flash!
Друштвена игра, Flash!
Друштвена игра, Flash!
Друштвена игра, Flash!
Друштвена игра, Flash!
Друштвена игра, Flash!

Друштвена игра, Flash!

Шифра на артикл: 056716
Код на производителот: 56716
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Dice game with 8 challenges to complete in an infernal race Game of concentration, visual perception and motor skills Suitable for ages 7 and up Number of players: 2-6 Playing time: 10 minutes
Карактеристика Вредност
Kатегорија Друштвени игри разно
Возраст 7+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 695 МКД
11,25 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.845 МКД
29,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.25 MB