БИБОТ кесичка
Светот на Биби

БИБОТ кесичка

Шифра на артикл: 059952
Автор: /
Достапно веднаш
0 МКД
59 МКД
59 МКД
0,95 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Една бибот кесичка содржи една играчка роботче и 5 стикери.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Друштвени игри разно
Автор /
Издавач Светот на Биби
Возраст 6+ години
Година на објавување2023

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB