Друштвена игра, Story Cubes: Actions (MK)
Друштвена игра, Story Cubes: Actions (MK)
Друштвена игра, Story Cubes: Actions (MK)
Друштвена игра, Story Cubes: Actions (MK)

Друштвена игра, Story Cubes: Actions (MK)

Шифра на артикл: 093738
Достапно веднаш
0 МКД
890 МКД
890 МКД
14,40 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Фрлете ги коцките и од девете слики создадете приказна. Со безбројни можности за раскажување оваа игра нуди неограничена имагинативна забава за сите возрасти. Постои само едно правило: Нема погрешен одговор! Совршена за приспивни приказни, раскази со патување, вежби за слушање и зборување, креативни инспирации или за “кршење мраз” во социјални ситуации. Број на играчи: 1-12 Времетраење: 20 мин Вoзраст: 6+ Издавач: The Creativity Hub Правила на македонски јазик
Карактеристика Вредност
Kатегорија Друштвени игри разно
Возраст 6+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
49 МКД
0,79 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB