Држач за накит, The Hand, temnosiv
Држач за накит, The Hand, temnosiv
Држач за накит, The Hand, temnosiv
Држач за накит, The Hand, temnosiv
Држач за накит, The Hand, temnosiv
Држач за накит, The Hand, temnosiv
Држач за накит, The Hand, temnosiv
Држач за накит, The Hand, temnosiv
Doiydesign

Држач за накит, The Hand, temnosiv

Шифра на артикл: 043492
Код на производителот: 43492
Достапно веднаш
0 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
32,20 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Софистицирана дрвена дланка поставена на геометриска темносива метална основа, на која на впечатлив начин можете да го складирате и организирате Вашиот накит, а притоа да Ви биде лесно достапен.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Држачи и кутии за накит
Бренд Doiydesign

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 889 МКД
14,39 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 889 МКД
14,39 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.190 МКД
19,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 889 МКД
14,39 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.28 MB