Држач за очила, Unicorn, транспарентен
Држач за очила, Unicorn, транспарентен
Држач за очила, Unicorn, транспарентен
Држач за очила, Unicorn, транспарентен
Држач за очила, Unicorn, транспарентен
Држач за очила, Unicorn, транспарентен
Држач за очила, Unicorn, транспарентен
Држач за очила, Unicorn, транспарентен
Balvi

Држач за очила, Unicorn, транспарентен

Шифра на артикл: 046999
Код на производителот: 46999
Достапно веднаш
0 МКД
489 МКД
489 МКД
7,91 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Држачи и кутии за накит
Бренд Balvi
Димензија8,5 x 4,4 x 8,9cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 889 МКД
14,39 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 889 МКД
14,39 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.190 МКД
19,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 889 МКД
14,39 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.29 MB