Порцелански држач за накит, Bassotto
Порцелански држач за накит, Bassotto
Порцелански држач за накит, Bassotto
Порцелански држач за накит, Bassotto
Порцелански држач за накит, Bassotto
Порцелански држач за накит, Bassotto
Порцелански држач за накит, Bassotto
Порцелански држач за накит, Bassotto
Balvi

Порцелански држач за накит, Bassotto

Шифра на артикл: 051028
Код на производителот: 51028
Достапно веднаш
0 МКД
889 МКД
889 МКД
14,39 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Држачи и кутии за накит
Бренд Balvi
Димензија8 x 10 x 10 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 889 МКД
14,39 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 889 МКД
14,39 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.190 МКД
19,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 889 МКД
14,39 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.17 MB