Фајнлајнер, Sakura, Pigma Micron 08, 0.5 мм, син
Фајнлајнер, Sakura, Pigma Micron 08, 0.5 мм, син
Фајнлајнер, Sakura, Pigma Micron 08, 0.5 мм, син
Фајнлајнер, Sakura, Pigma Micron 08, 0.5 мм, син

Фајнлајнер, Sakura, Pigma Micron 08, 0.5 мм, син

Шифра на артикл: 042551
Код на производителот: 42551
Достапно веднаш
0 МКД
160 МКД
160 МКД
2,59 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Фајнлајнери

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.96 MB