Плишана играчка, Archie/Lilibet, 40 cm
BUKOWSKI

Плишана играчка, Archie/Lilibet, 40 cm

Шифра на артикл: 062012
Достапно веднаш
0 МКД
2.180 МКД
2.180 МКД
35,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Цената се однесува на една играчка. Во забелешка во нарачката можете да ни посочите дали сакате да го нарачате зајачето Archie или Lilibet.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Играчки за најмали
Бренд BUKOWSKI

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB