Друштвена игра, 7 Wonders (MK)
Друштвена игра, 7 Wonders (MK)
Друштвена игра, 7 Wonders (MK)
Друштвена игра, 7 Wonders (MK)

Друштвена игра, 7 Wonders (MK)

Шифра на артикл: 049106
Код на производителот: 49106
Достапно веднаш
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Игри на табла
Возраст 10+ години
Година на објавување2010

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.490 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB