Друштвена игра „БУУУ“
Друштвена игра „БУУУ“
Друштвена игра „БУУУ“
Друштвена игра „БУУУ“
Светот на Биби

Друштвена игра „БУУУ“

Шифра на артикл: 055251
Код на производителот: 55251
Издавач: Светот на Биби
Достапно веднаш
0 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Играта „Бууу“ е тимска и целиот тим мора да стигне до замокот на Бу пред лошата вештерка за да ја спречи да го маѓепса. Сетот содржи: • 5 жетони со ликови • 52 картички за движење (12 за вештерката, 36 за играчите и 4 „бууу“)
Карактеристика Вредност
Kатегорија Игри на табла
Издавач Светот на Биби
Возраст 4+ години
Јазик Македонски

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.490 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB