Друштвена игра, Pulsar 2849
Друштвена игра, Pulsar 2849
Друштвена игра, Pulsar 2849
Друштвена игра, Pulsar 2849
Друштвена игра, Pulsar 2849
Друштвена игра, Pulsar 2849

Друштвена игра, Pulsar 2849

Шифра на артикл: 059528
Код на производителот: 59528
Достапно веднаш
0 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Игри на табла
Возраст 14+ години
Јазик Англиски

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
3.490 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.11 MB