Девојчински спомени
Илика

Девојчински спомени

Шифра на артикл: 094123
ISBN: 9786085033034
Автор: Ани Ерно
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Девојчински спомени од Ани Ерно е уште едно навраќање на авторката кон лавиринтите на своето минато. Овој пат, таа се навраќа на летото 1958 год, кога имала само осумнаесет години. Но, за да ја сфати таа девојка од минатото, потребно е многу повеќе од личните сеќавања и зачуваните дневници и писма - потребна е историјата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Историска фикција
Автор Ани Ерно
Издавач Илика
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници141

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Maggie O Farrell
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Kate Atkinson
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Natasha Pulley
699 МКД
11,31 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB