Џебен калкулатор, Casio, CASIO HL-815L-WE-S-GP

Џебен калкулатор, Casio, CASIO HL-815L-WE-S-GP

Шифра на артикл: 035381
Код на производителот: 35381
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Калкулатори

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.28 MB