Калкулатор во боја, Casio, MC-20-UC, зелен

Калкулатор во боја, Casio, MC-20-UC, зелен

Шифра на артикл: 035389
Код на производителот: 35389
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Калкулатори

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.54 MB