Принцезата Тијара - книга со активности и лепенки
Офис Плус

Принцезата Тијара - книга со активности и лепенки

Шифра на артикл: 000300
ISBN: 9786082410401
Код на производителот: 300
Издавач: Офис Плус
Достапно веднаш
0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Извонредна книга со активности со одново употребливи лепенки во којашто секоја решена задача ве води во наредниот настан во приказната. На крајот на книгата се наоЌаат модели за дијадеми, белезиции и многу други нешта!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Издавач Офис Плус
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Tori Kosara
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
999 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Abbie Headon
799 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB