Интерактивна кутија - Зборови од куќата
Топер

Интерактивна кутија - Зборови од куќата

Шифра на артикл: 000780
Баркод: 9786082084626
Код на производителот: 780
Автор: /
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Интерактивна куќа со многу намени, за вашите најмали! Со помош на малите сликовнички ќе ги совладате сите зборови од куќата, но тоа не е сè. Со спојување на дванаесетте сликовници моје да направите слојувалка, да играте меморија и уште неколку забавни игри.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор /
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување0

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 175 МКД
2,83 EUR
Заштеда 30%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 99 МКД
1,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 99 МКД
1,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 79 МКД
1,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 118 МКД
1,91 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
Цена 118 МКД
1,91 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 98 МКД
1,59 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 640 МКД
10,36 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB