Дневник за секое девојче
Топер

Дневник за секое девојче

Шифра на артикл: 005544
Код на производителот: 5544
Достапно веднаш
0 МКД
220 МКД
220 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дали сакаш да пишуваш за се што ти се слуcхува? Дали сакаш да го организираш подобро своето време? Тогаш дневникот за секое девојcхе е како создаден за тебе! Во дневникот ќе најдеш простор да го запишеш се она што ти е важно и табели кои ќе ти помогнат да ги планираш уcхилишните обврски и да го организираш своето слободно време.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Виолета Бабиќ
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници160

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Tori Kosara
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
999 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Abbie Headon
799 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB