My First Picture Dictionary
Топер

My First Picture Dictionary

Шифра на артикл: 005562
ISBN: 9788072282708
Код на производителот: 5562
Издавач: Топер
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Преку оваа книга вашето дете ќе се запознае и лесно ќе ги совлада основните зборови и изрази на англиски јазик. Картонска книга со многу илустраcии кои ќе го задржат вниманието на вашето дете.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Издавач Топер
Јазик Англиски
Година на објавување0
Број на страници20

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Tori Kosara
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
999 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Abbie Headon
799 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB