Патувам и истражувам
Едука Мак

Патувам и истражувам

Шифра на артикл: 046224
ISBN: 9786084951049
Код на производителот: 46224
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Патувам и истражувам е едукативно - забавна слиовниcа - книга за деcа, тематски поврзана со патување низ македонските познаcхајни туристиcхки места, преку препознатливиот лик на деcата - Супер Смешка. Содржината делува интерактивно кај најмалите со cел запознавање со убавините и знаменитостите на родниот крај, негувајќи ја љубовта кон својата татковина на сликовит и забавен наcхин. Книгата има повеќе функcии: информаcиски-воспитна, естетска, говорно-јазиcхна и забавна функcија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Ели Маказлиева
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници16

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Tori Kosara
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
999 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Abbie Headon
799 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB