Возила – модели, боенка и работенка
Тримакс

Возила – модели, боенка и работенка

Шифра на артикл: 055115
ISBN: 9786082043784
Код на производителот: 55115
Достапно веднаш
0 МКД
360 МКД
360 МКД
5,83 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Книга со 6 големи модели на возила лесни за составување без употреба на ножици и лепак. Боенка и работенка.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Група автори
Издавач Тримакс
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2022
Број на страници18

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB