Направи сам: сет со алати
Тримакс

Направи сам: сет со алати

Шифра на артикл: 055116
ISBN: 9786082043791
Код на производителот: 55116
Издавач: Тримакс
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сет со алати, сложувалка и сликовница.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Издавач Тримакс
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2022
Број на страници6
Димензија16x16cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB