Математичка работенка
Тримакс

Математичка работенка

Шифра на артикл: 055122
ISBN: 9786082043586
Код на производителот: 55122
Издавач: Тримакс
Достапно веднаш
0 МКД
240 МКД
240 МКД
3,88 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Математичка сликовница работенка со стикери за 4-6 годишна возраст.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Издавач Тримакс
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници48
Димензија28cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB