The LEGO Games Book
Академска Книга

The LEGO Games Book

Шифра на артикл: 062453
ISBN: 9780241409466
Автор: Tori Kosara
Достапно веднаш
0 МКД
1.099 МКД
1.099 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Build in some time for fun! Who can stack the tallest tower in 60 seconds? Can anyone solve the puzzle cube? With more than 50 fun challenges, puzzles, brainteasers, and games, get out your LEGO® bricks - and the bricks that come with this book - and put your friends and family to the test.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Tori Kosara
Издавач Академска Книга
Јазик Англиски
Повез Тврд повез
Година на објавување2020
Број на страници80

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : DK
999 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Abbie Headon
799 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB