Интерактивен таблет
Интерактивен таблет
Интерактивен таблет
Интерактивен таблет
Топер

Интерактивен таблет

Шифра на артикл: 096072
ISBN: 9786082087580
Издавач: Топер
Достапно веднаш
0 МКД
550 МКД
550 МКД
8,90 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Овој сет содржи 25 пиши-бриши карти со забавни, едукативни активности и ЛЦД таблет, кои ќе му помогнат на вашето дете да се подготви за училишните денови. Во сетот е вклучено и пенкалце за пишување и цртање на таблетот и фломастер за бела табла.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Издавач Топер
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2023

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB