Среќен роденден, Хопи Лопи!
Топер

Среќен роденден, Хопи Лопи!

Шифра на артикл: 096075
ISBN: 9786082087849
Издавач: Топер
Достапно веднаш
0 МКД
640 МКД
640 МКД
10,36 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Првата сликовница со сензори на пазарот. Уживајте во приказната за Хопи Лопи и следете ги упатствата за да ја оживеете книгата! Интерактивна книга со многу звуци, светла и изненадувања. А главното изненадување е дека ти си поканет на роденденот на Хопи Лопи и си еден од главните ликови во приказната. Димензии: 190 x 245 мм, 10 стр.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Издавач Топер
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2023
Број на страници10

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB