Волшебниот календар
Светот на Биби

Волшебниот календар

Шифра на артикл: 096219
ISBN: 5319991961869
Издавач: Светот на Биби
Достапно веднаш
0 МКД
650 МКД
650 МКД
10,52 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Волшебниот календар е совршена алатка која ќе му помогне на вашето дете да ги научи деновите во неделата, месеците, датумите и бројките, годишните времиња... Преку овој интерактивен календар со магнети ќе го запознаете детето со концептот за времето, ќе го научите како се користи календар, кога му е роденден или кога има некој празник.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Издавач Светот на Биби
Јазик Македонски

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB