Бушава пишуванка
Чудна Шума

Бушава пишуванка

Шифра на артикл: 064006
ISBN: 9786084938699
Издавач: Чудна Шума
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Бушава пишуванка“ е вежбанка наменета за пишување на печатните букви и развивање на графомоториката. Пишуванката е креирана според култната книга „Бушава азбука“ од Горан Стефановски и Душан Петричиќ.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Издавач Чудна Шума
Возраст 6+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB