Dead Letters
Академска Книга

Dead Letters

Шифра на артикл: 094113
ISBN: 9780399591235
Автор: Caite Dolan-Leach
Достапно веднаш
0 МКД
899 МКД
899 МКД
14,55 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
A missing woman leads her twin sister on a twisted scavenger hunt in this clever debut novel of suspense for fans of Luckiest Girl Alive and Reconstructing Amelia. Ahoy, Ava! Welcome home, my sweet jet-setting twin! So glad you were able to wrest yourself away from your dazzling life in the City of Light; I hope my death hasnt interrupted anything too crucial. Ava Antipova has her reasons for running away: a failing family vineyard,
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Caite Dolan-Leach
Издавач Академска Книга
Јазик Англиски
Повез Мек повез
Година на објавување2017
Број на страници332

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB