Кутија за ужинка, Città Storiche - Moda Donna
BaciMilano

Кутија за ужинка, Città Storiche - Moda Donna

Шифра на артикл: 044234
Код на производителот: 44234
Достапно веднаш
0 МКД
2.195 МКД
2.195 МКД
35,52 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Кутии и торби за ужинка и сл.
Бренд BaciMilano
Димензија19x12x7cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.99 MB