Кутија за ужинка, Città Storiche, Lunch box 03
BaciMilano

Кутија за ужинка, Città Storiche, Lunch box 03

Шифра на артикл: 044243
Код на производителот: 44243
Достапно веднаш
0 МКД
2.195 МКД
2.195 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Кутии и торби за ужинка и сл.
Бренд BaciMilano

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB