Најубави митови од антиката
Тримакс

Најубави митови од антиката

Шифра на артикл: 056610
Баркод: 9786082043135
Код на производителот: 56610
Автор: Густав Шваб
Достапно веднаш
0 МКД
280 МКД
280 МКД
4,53 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во оваа книга преку приказните ќе се нурнете во светот на митолошкото, тајното, забранетото, тажното, среќното кое ќе го откриете и во секојдневниот живот. Можеби некои од митолошките приказни ќе ви помогнат да ги надминете проблемите, да најдете решение за нешто кое сте мислеле дека не може да се реши, да ги подобрите своите постапки и однесување или да влијаете на некој во вашата близина да се подобри и најважно од сè, да ја ширите добрината со која можете да ги победите препреките што ќе ви се појават во животот, кога ќе пораснете да се потсетите што направиле античките ликови за кои сте прочитале во оваа книга.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Легенди и митови
Автор Густав Шваб
Издавач Тримакс
Возраст 7+ години
Училишна година Седмо одделение
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници180
Димензијаhartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : VA
Цена 2.199 МКД
35,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : J.K. Jackson
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : J.K. Jackson
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Editor: J.K. Jackson
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : J.K. Jackson
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : J.K. Jackson
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Edited by J.K. Jackson
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Edited by J.K. Jackson
Цена 499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB