Линијар, Maped, Twist'n'Flex, 30cm
Maped

Линијар, Maped, Twist'n'Flex, 30cm

Шифра на артикл: 036242
Код на производителот: 36242
Достапно веднаш
0 МКД
69 МКД
69 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Линијари и агломери-сетови училишни
Бренд Maped

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.62 MB