Логичка игра, Treasure Island
Логичка игра, Treasure Island
Логичка игра, Treasure Island
Логичка игра, Treasure Island
Логичка игра, Treasure Island
Логичка игра, Treasure Island
Логичка игра, Treasure Island
Логичка игра, Treasure Island
Логичка игра, Treasure Island
Логичка игра, Treasure Island
Логичка игра, Treasure Island
Логичка игра, Treasure Island

Логичка игра, Treasure Island

Шифра на артикл: 054941
Код на производителот: 54941
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Use logic and deduction but watch out! On this island the pieces shift! Find the right combinations to place the pieces and locate the ancient temple. 80 challenges to bring you to the end of the world... or push you over the edge!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Логички игри
Возраст 8+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
64,56 EUR
Sačuvano u omiljne
1.280 МКД
20,71 EUR
Sačuvano u omiljne
1.290 МКД
20,87 EUR
Sačuvano u omiljne
1.190 МКД
19,26 EUR
Sačuvano u omiljne
1.290 МКД
20,87 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB