Логичка игра, Smart Games - Safari Park Jr
Логичка игра, Smart Games - Safari Park Jr
Логичка игра, Smart Games - Safari Park Jr
Логичка игра, Smart Games - Safari Park Jr
Логичка игра, Smart Games - Safari Park Jr
Логичка игра, Smart Games - Safari Park Jr
Логичка игра, Smart Games - Safari Park Jr
Логичка игра, Smart Games - Safari Park Jr
Логичка игра, Smart Games - Safari Park Jr
Логичка игра, Smart Games - Safari Park Jr

Логичка игра, Smart Games - Safari Park Jr

Шифра на артикл: 057180
Код на производителот: 57180
Достапно веднаш
0 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
30,58 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дивите животни сакаат да позираат, но потребно е да ја најдете вистинската локација за соодветното животно. Лавот не сака вода, слонот не може да се качува по карпите, а жирафите се превисоки за да влезат под крошната на дрвото. Сафари сесијата може да почне! Играњето на оваа игра ги стимулира следните когнитивни способности: планирање, говор, решавање на проблеми, визуелна перцепција
Карактеристика Вредност
Kатегорија Логички игри
Возраст 3+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
45,15 EUR
Sačuvano u omiljne
690 МКД
11,17 EUR
Sačuvano u omiljne
690 МКД
11,17 EUR
Sačuvano u omiljne
690 МКД
11,17 EUR
Sačuvano u omiljne
1.790 МКД
28,96 EUR
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
24,11 EUR
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
24,11 EUR
Sačuvano u omiljne
1.280 МКД
20,71 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB