Логичка игра, Smart Games - Horse Academy
Логичка игра, Smart Games - Horse Academy
Логичка игра, Smart Games - Horse Academy
Логичка игра, Smart Games - Horse Academy

Логичка игра, Smart Games - Horse Academy

Шифра на артикл: 061638
Достапно веднаш
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
28,96 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Одредете ја патеката и скокнете до целта! Одредете си ја патеката од почеток до крај и темпирајте го пристигнувањето до целта! Дали се наоѓате на патот за решавање на 80-те предизвици? Јавање и решавање на предизвици! Играњето на оваа игра ги стимулира следните когнитивни способности: логика, концентрација визуелна перцепција, решавање на проблеми, планирање.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Логички игри
Возраст 7+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
45,15 EUR
Sačuvano u omiljne
690 МКД
11,17 EUR
Sačuvano u omiljne
690 МКД
11,17 EUR
Sačuvano u omiljne
690 МКД
11,17 EUR
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
24,11 EUR
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
24,11 EUR
Sačuvano u omiljne
1.280 МКД
20,71 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB