Врзиво за акрилни бои - сјајно, Pebeo, Studio Acrylics Auxiliaries, Gloss Bindex, 250 мл

Врзиво за акрилни бои - сјајно, Pebeo, Studio Acrylics Auxiliaries, Gloss Bindex, 250 мл

Шифра на артикл: 037144
Код на производителот: 37144
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Медиуми за акрилни бои
Димензија250 u043cu043b
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB