Спреј-премаз за маслени бои, Pebeo, Oil Auxiliaries, Satin Picture Varnish, 200мл

Спреј-премаз за маслени бои, Pebeo, Oil Auxiliaries, Satin Picture Varnish, 200мл

Шифра на артикл: 037057
Код на производителот: 37057
Достапно веднаш
0 МКД
595 МКД
595 МКД
9,63 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Медиуми за маслени бои
Димензија200 u043cu043b

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.44 MB